Svítidlo RABALUX 77013 SEPIK, LED 3,6W, IP44, 4000K, 300lm, černá
Moderní venkovní nástěnné solární svítidlo Sepik se senzorem pohybu je ideální na terasu nebo před dům, kde lze použít k osvětlení chodníku vedoucího ke vchodu. Černý model, který je celý vyroben z plastu, je doplněn bílým stínítkem. Sepik má zabudovaný LED 3,6W světelný zdroj s jasem svítivostí 150 lumenů se stínítkem a 260 lumenů bez stínítka a teplotou barev 4000 K. Zdroj přirozeného bílého světla má životnost 10 000 hodin, napětí baterie je 3,7 V a kapacita 1800 mAh. Inteligentní snímač rozpozná pohyb ze vzdálenosti 3-5 metrů při úhlu záběru 120° a podle podmínek upraví jas světla. Rozměry svítidla s vypínačem jsou: šířka 80 mm, výška 160 mm, vzdálenost od stěny 80 mm. Krytí IP44 solárního nástěnného svítidla Sepik zaručuje, že je chráněno proti vniknutí předmětů o průměru až 1 mm a proti stříkající vodě z jakéhokoli směru.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | RABALUX |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.22 kg |
| EAN: | 5996595770136 |
| Šířka (mm): | 80 mm |
| Výška (mm): | 160 mm |
| Krytí (IP): | IP44 |
| Barva stínidla: | bílá |
| Barva světla (K): | 4000 K |
| Barva svítidla: | černá |
| Materiál stínidla: | plast |
| Materiál svítidla: | plast |
| Příkon (W): | 3,6 W |
| Styl svítidla: | Moderní |
| Svítivost (lumen): | 150 lumen |
| Typ svítidla: | Solarní lampy |
| Vzdálenost od stěny (mm): | 80 |
| Životnost: | 10000 hod. |
| Výrobní společnost : | RABALUX CZ Svítidla s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Kaštanová 141/a CZ-617 00 Brno (Královka centrum) |
| E-mail : | infocz@rabalux.com |
