Svítidlo RABALUX 77015 KAPUAS, LED 1,5W, IP44, 3000K, 30lm, černá
Moderní venkovní nástěnné svítidlo Kapuas se solárním napájením a detekcí pohybu je praktickou a stylovou volbou pro vaši terasu nebo vnější stěnu domu. Válcovitý model, který vystupuje šikmo ze stěny, je vyroben z nerezavějící oceli v černé barvě a je doplněn průhledným plastovým stínítkem. Lampa má zabudovaný LED 1,5W světelný zdroj s jasem svítivostí 100 lumenů se stínítkem a 130 lumenů bez stínítka a teplotou barev 4000 K. Zdroj přirozeného bílého světla má životnost 10 000 hodin, napětí baterie je 3,7 V a kapacita 600 mAh. Inteligentní snímač rozpozná pohyb ze vzdálenosti 5-8 metrů při úhlu záběru 120° a podle podmínek upraví jas světla. Lampa s vypínačem má výšku 240 mm a průměr 90 mm. Venkovní nástěnné svítidlo Kapuas je chráněno stupněm krytí IP44, což zaručuje ochranu proti vniknutí předmětů o průměru až 1 mm a proti stříkající vodě z jakéhokoli směru.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | RABALUX |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.418 kg |
| EAN: | 5996595770150 |
| Výška (mm): | 240 mm |
| Krytí (IP): | IP44 |
| Barva stínidla: | průhledná |
| Barva světla (K): | 4000 K |
| Barva svítidla: | černá |
| Materiál stínidla: | plast |
| Materiál svítidla: | nerezová ocel |
| Průměr (mm): | 90 mm |
| Příkon (W): | 1,5 W |
| Styl svítidla: | Moderní |
| Svítivost (lumen): | 100 lumen |
| Typ svítidla: | Solarní lampy |
| Životnost: | 10000 hod. |
| Výrobní společnost : | RABALUX CZ Svítidla s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Kaštanová 141/a CZ-617 00 Brno (Královka centrum) |
| E-mail : | infocz@rabalux.com |
