Svítidlo RABALUX 77016 ANSOO, LED 0,26W, IP44, 4000K, 250lm, bílá
Solární venkovní světlo Ansoo v moderním stylu lze použít k vytvoření úžasného efektu na terase nebo v zahradě kolem domu. Celoplastový bílý model má 180 zabudovaných světelných zdrojů LED 0,26W, světelný zdroj s jasem svítivostí 30 lumenů se stínítkem a 35 lumenů bez stínítka, které můžete libovolně rozmístit a dosáhnout tak velkolepého světelného efektu. Světelné zdroje poskytují teplé bílé světlo o teplotě barvy 3000 K, které vytváří útulnou domácí atmosféru. Životnost světelných zdrojů je 10 000 hodin. Baterie má napětí 3,2 V, kapacitu 400 mAh a provozní dobu 8 hodin. Svítilnu lze používat v osmi různých režimech a mění svůj jas podle podmínek. Ansoo s vypínačem je dlouhý 3000 mm, kabel je dlouhý 1900 mm. Krytí IP44 venkovní svítilny zaručuje, že je chráněno proti vniknutí předmětů o průměru až 1 mm a proti stříkající vodě z jakéhokoli směru.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | RABALUX |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.264 kg |
| EAN: | 5996595770167 |
| Šířka (mm): | 3000 mm |
| Krytí (IP): | IP44 |
| Barva stínidla: | bílá |
| Barva světla (K): | 3000 K |
| Barva svítidla: | bílá |
| Materiál stínidla: | plast |
| Materiál svítidla: | plast |
| Příkon (W): | 0,26 W |
| Styl svítidla: | Moderní |
| Svítivost (lumen): | 30 lumen |
| Typ svítidla: | Solarní lampy |
| Životnost: | 10000 hod. |
| Výrobní společnost : | RABALUX CZ Svítidla s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Kaštanová 141/a CZ-617 00 Brno (Královka centrum) |
| E-mail : | infocz@rabalux.com |
