Svítidlo RABALUX 77017 ALASKA, LED 10W, IP44, 4000K, 250lm, antracitová
Moderní venkovní solární nástěnné svítidlo Alaska s pohybovým senzorem je praktickou volbou na terasu nebo na jakoukoli vnější stěnu vašeho domu. Můžete jej umístit v blízkosti schodů vedoucích na terasu nebo podél chodníku vedoucího vedle domu. Tento model s oblými tvary je vyroben z nerezavějící oceli v antracitové barvě a je doplněn bílým plastovým stínítkem. Betů má zabudovaný LED 10W světelný zdroj s jasem 250 lumenů, a 300 lumenů bez stínítka, životností 10 000 hodin a barevnou teplotou 4000 K, tj. přirozené bílé světlo. Inteligentní snímač, který mění jas světla podle podmínek, rozpozná pohyb ze vzdálenosti 5-8 metrů při úhlu záběru 120°. Baterie má napětí 3,7 V a kapacitu 2500 mAh. Rozměry nástěnného svítidla s vypínačem jsou tyto: průměr 210 mm, výška 165 mm, montážní průměr 100 mm. Krytí IP44 venkovní svítilny zaručuje, že je chráněno proti vniknutí předmětů o průměru až 1 mm a proti stříkající vodě z jakéhokoli směru.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | RABALUX |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.968 kg |
| EAN: | 5996595770174 |
| Výška (mm): | 165 mm |
| Krytí (IP): | IP44 |
| Barva stínidla: | bílá |
| Barva světla (K): | 4000 K |
| Barva svítidla: | antracitová |
| Materiál stínidla: | plast |
| Materiál svítidla: | nerezová ocel |
| Průměr (mm): | 210 mm |
| Příkon (W): | 10 W |
| Styl svítidla: | Moderní |
| Svítivost (lumen): | 250 lumen |
| Typ svítidla: | Solarní lampy |
| Životnost: | 10000 hod. |
| Výrobní společnost : | RABALUX CZ Svítidla s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Kaštanová 141/a CZ-617 00 Brno (Královka centrum) |
| E-mail : | infocz@rabalux.com |
