Svítidlo RABALUX 77019 VALPOVO, LED 2,4W, IP44, 4000K, 500lm, černá
Moderní vnější reflektor Valpovo se solárním senzorem pohybu poskytuje účinné osvětlení na terase nebo na vnější stěně domu podél chodníku vedoucího ke vchodu. Tento celoplastový černý model je doplněn průhledným stínítkem. Valpovo má zabudovaný LED 2,4W světelný zdroj s jasem 250 lumenů a 300 lumenů bez stínítka, a teplotou barev 4000 K. Zdroj přirozeného bílého světla má životnost 10 000 hodin. Inteligentní snímač, který mění jas světla podle podmínek, rozpozná pohyb ze vzdálenosti 5-8 metrů při úhlu záběru 120°. Baterie má napětí 3,7 V a kapacitu 1200 mAh. Šířka nástěnného svítidla s vypínačem je 155 mm a vzdálenost od stěny je 120 mm. Krytí IP44 venkovní svítilny zaručuje, že je chráněno proti vniknutí předmětů o průměru až 1 mm a proti stříkající vodě z jakéhokoli směru.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | RABALUX |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.528 kg |
| EAN: | 5996595770198 |
| Šířka (mm): | 155 mm |
| Krytí (IP): | IP44 |
| Barva stínidla: | průhledná |
| Barva světla (K): | 4000 K |
| Barva svítidla: | černá |
| Materiál stínidla: | plast |
| Materiál svítidla: | plast |
| Příkon (W): | 2,4 W |
| Styl svítidla: | Moderní |
| Svítivost (lumen): | 250 lumen |
| Typ svítidla: | Solarní lampy |
| Vzdálenost od stěny (mm): | 120 |
| Životnost: | 10000 hod. |
| Výrobní společnost : | RABALUX CZ Svítidla s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Kaštanová 141/a CZ-617 00 Brno (Královka centrum) |
| E-mail : | infocz@rabalux.com |
