Svítidlo RABALUX 77020 LIHULL, LED 9,6W, IP44, 4000K, 500lm, černá
Trojité vnější nástěnné svítidlo Lihull v moderním stylu se senzorem pohybu a solárním napájením poskytuje účinné osvětlení na terase nebo na vnější stěně domu podél chodníku vedoucího ke vchodu. Tento celoplastový černý model je doplněn bílou stínítkem. Model Lihull má zabudované světelné zdroje LED 9,6W s celkovým jasem 500 lumenů a 600 lumenů bez stínítka, a teplotou barev 4000 K. Životnost zdrojů přirozeného bílého světla je 10 000 hodin. Inteligentní snímač, který mění jas světla podle podmínek, rozpozná pohyb ze vzdálenosti 5-8 metrů při úhlu záběru 120°. Baterie má napětí 3,7 V a kapacitu 3000 mAh. Nástěnné svítidlo s vypínačem má šířku 200 mm a výšku 130 mm. Krytí IP44 venkovní svítilny zaručuje, že je chráněno proti vniknutí předmětů o průměru až 1 mm a proti stříkající vodě z jakéhokoli směru.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | RABALUX |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.792 kg |
| EAN: | 5996595770204 |
| Šířka (mm): | 200 mm |
| Výška (mm): | 130 mm |
| Krytí (IP): | IP44 |
| Barva stínidla: | průhledná |
| Barva světla (K): | 4000 K |
| Barva svítidla: | černá |
| Materiál stínidla: | plast |
| Materiál svítidla: | plast |
| Příkon (W): | 9,6 W |
| Styl svítidla: | Moderní |
| Svítivost (lumen): | 500 lumen |
| Typ svítidla: | Solarní lampy |
| Životnost: | 10000 hod. |
| Výrobní společnost : | RABALUX CZ Svítidla s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Kaštanová 141/a CZ-617 00 Brno (Královka centrum) |
| E-mail : | infocz@rabalux.com |
