Svítidlo RABALUX 77021 DOJRAN, LED 5W, IP44, 4000K, 330lm, černá
Solární venkovní nástěnné svítidlo Dojran v moderním stylu se senzorem pohybu poskytuje účinné osvětlení na terase nebo na vnější stěně domu podél chodníku vedoucího ke vchodu. Tento celoplastový černý model je doplněn průhledným stínítkem. Dojran má zabudované světelné zdroje LED 5W s celkovým jasem 500 lumenů a 550 lumenů bez stínítka, a teplotou barev 4000 K. Životnost zdrojů přirozeného bílého světla je 10 000 hodin. Inteligentní snímač, který mění jas světla podle podmínek, rozpozná pohyb ze vzdálenosti 3-10 metrů při úhlu záběru 180°. Baterie má napětí 3,7 V a kapacitu 2500 mAh. Šířka nástěnného svítidla s vypínačem je 190 mm, výška 280 mm a vzdálenost od stěny 120 mm. Krytí IP44 venkovní svítilny zaručuje, že je chráněno proti vniknutí předmětů o průměru až 1 mm a proti stříkající vodě z jakéhokoli směru.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | RABALUX |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.792 kg |
| EAN: | 5996595770211 |
| Šířka (mm): | 190 mm |
| Výška (mm): | 280 mm |
| Krytí (IP): | IP44 |
| Barva stínidla: | průhledná |
| Barva světla (K): | 4000 K |
| Barva svítidla: | černá |
| Materiál stínidla: | plast |
| Materiál svítidla: | plast |
| Příkon (W): | 5 W |
| Styl svítidla: | Moderní |
| Svítivost (lumen): | 500 lumen |
| Typ svítidla: | Solarní lampy |
| Vzdálenost od stěny (mm): | 120 |
| Životnost: | 10000 hod. |
| Výrobní společnost : | RABALUX CZ Svítidla s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Kaštanová 141/a CZ-617 00 Brno (Královka centrum) |
| E-mail : | infocz@rabalux.com |
