Svítidlo RABALUX 77022 ROGOVA, LED 4W, IP44, 4000K, 450lm, bílá
Venkovní nástěnné svítidlo Rogova v moderním stylu se solárním napájením a detekcí pohybu je skvělou volbou pro ty, kteří chtějí inteligentní osvětlení terasy nebo vnější stěny. Bílý celoplastový model má zabudovaný LED světelný zdroj o výkonu 4 W, svítivostí 330 lumenů se stínítkem, 400 lumenů bez stínítka a s teplotou barvy světla 4000 K. Zdroj přirozeného bílého světla má životnost 15 000 hodin. Rogova je stmívatelná, tj. její jas lze nastavit ve třech krocích (100, 50 nebo 30 %). Baterie má napětí 3,7 V, kapacitu 1800 mAh a čas nabíjení 4-6 hodin. Inteligentní snímač detekuje pohyb ze vzdálenosti 6 ± 2 metrů při úhlu záběru 120° a podle podmínek upravuje jas světla. Výška svítidla s vypínačem je 210 mm a jeho vzdálenost od stěny je 110 mm. Krytí IP44 venkovního svítidla Rogova zaručuje, že je chráněno proti vniknutí předmětů o průměru až 1 mm a proti stříkající vodě z jakéhokoli směru.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | RABALUX |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.347 kg |
| EAN: | 5996595770228 |
| Výška (mm): | 210 mm |
| Krytí (IP): | IP44 |
| Barva stínidla: | bílá |
| Barva světla (K): | 4000 K |
| Barva svítidla: | bílá |
| Materiál stínidla: | plast |
| Materiál svítidla: | plast |
| Příkon (W): | 4 W |
| Styl svítidla: | Moderní |
| Svítivost (lumen): | 330 lumen |
| Typ svítidla: | Solarní lampy |
| Vzdálenost od stěny (mm): | 110 |
| Životnost: | 15000 hod. |
| Výrobní společnost : | RABALUX CZ Svítidla s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Kaštanová 141/a CZ-617 00 Brno (Královka centrum) |
| E-mail : | infocz@rabalux.com |
