Svítidlo RABALUX 77024 KANGTON, LED 1,2W, IP44, -K, -lm, černá
Solární venkovní nástěnné svítidlo Kangton v moderním stylu je ideální na terasu nebo vnější stěnu domu, kde lze použít k osvětlení chodníku vedoucího ke vchodu. Zaoblený tvar černého modelu s jednoduchým designem je celý vyroben z plastu. Kangton má zabudovaný LED světelný zdroj s výkonem 1,2 W, svítivostí 8 lumenů se stínítkem, 20 lumenů bez stínítka a s teplotou barvy světla 3000 K. Zdroj teplého bílého světla má životnost 20 000 hodin. Baterie má napětí 1,2 V a kapacitu 600 mAh. Vnější světlo s přepínačem mění jas podle podmínek. Kangton má tyto rozměry: šířka 90 mm, výška 55 mm, vzdálenost od stěny 25 mm. Krytí IP44 solárního nástěnného svítidla zaručuje, že je chráněno proti vniknutí předmětů o průměru až 1 mm a proti stříkající vodě z jakéhokoli směru.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | RABALUX |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.055 kg |
| EAN: | 5996595770242 |
| Šířka (mm): | 90 mm |
| Výška (mm): | 55 mm |
| Krytí (IP): | IP44 |
| Barva stínidla: | černá |
| Barva světla (K): | 3000 K |
| Barva svítidla: | černá |
| Materiál stínidla: | plast |
| Materiál svítidla: | plast |
| Příkon (W): | 1,2 W |
| Styl svítidla: | Moderní |
| Svítivost (lumen): | 8 lumen |
| Typ svítidla: | Solarní lampy |
| Vzdálenost od stěny (mm): | 25 |
| Životnost: | 20000 hod. |
| Výrobní společnost : | RABALUX CZ Svítidla s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Kaštanová 141/a CZ-617 00 Brno (Královka centrum) |
| E-mail : | infocz@rabalux.com |
