Svítidlo RABALUX 77027 TEPLICE, E27 1x MAX 12W, IP44, 4000K, 1350lm, matná černá
Moderní venkovní stojací lampa Teplice se senzorem pohybu může být praktickým doplňkem vaší zahrady. Matná černá hliníková svítilna doplňuje tónované plastové stínítko, které poskytuje skutečně atmosférické osvětlení. Robustní válcová základna lampy spolu s podstavcem ve tvaru disku zajišťují potřebnou stabilitu. Teplice lze použít s jedním světelným zdrojem s maximálním výkonem do 12 W, typ patice E27. Dle svého vkusu si můžete vybrat zdroj teplého nebo přirozeného bílého světla. Inteligentní snímač, který mění jas světla podle podmínek, rozpozná pohyb ze vzdálenosti 6-8 metrů při úhlu záběru 105°. Zahradní lampa má průměr 80 mm a výšku 440 mm. Krytí IP44 zaručuje, že Teplice jsou chráněny proti vniknutí předmětů o průměru až 1 mm a proti stříkající vodě z jakéhokoli směru. Venkovní stojací lampa Teplice se dodává bez světelného zdroje.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | RABALUX |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.7 kg |
| EAN: | 5996595770273 |
| Výška (mm): | 440 mm |
| Krytí (IP): | IP44 |
| Barva stínidla: | kouřová barva |
| Barva svítidla: | matná černá |
| Materiál stínidla: | plast |
| Materiál svítidla: | hliník |
| Patice: | E27 |
| Průměr (mm): | 80 mm |
| Styl svítidla: | Moderní |
| Typ svítidla: | Venkovní sloupky |
| Výrobní společnost : | RABALUX CZ Svítidla s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Kaštanová 141/a CZ-617 00 Brno (Královka centrum) |
| E-mail : | infocz@rabalux.com |
