Svítidlo RABALUX 77029 HITURA, LED 15W, IP54, 3000K, 420lm, bílá
Venkovní nástěnné svítidlo se senzorem pohybu Hitura v moderním stylu je skvělou volbou na terasu nebo vnější stěnu vašeho domu. Může se použít v blízkosti vchodových dveří nebo ke zvýšení bezpečnosti provozu osvětlením chodníku vedle domu. Tento kulatý model v černé barvě s bílým stínítkem je celý vyroben z plastu. Svítilna má zabudovaný LED světelný zdroj energetické třídy F s výkonem 15 W, svítivostí 1500 lumenů se stínítkem, 1800 lumenů bez stínítka a s teplotou barvy světla 4000 K. Zdroj přirozeného bílého světla má životnost 25 000 hodin. Inteligentní snímač, který mění jas světla podle podmínek, detekuje pohyb na vzdálenost 6±2 metrů a při úhlu záběru 120°. Hitura má průměr 180 mm a vzdálenost od stěny 70 mm. Krytí IP54 venkovní svítilny zaručuje, že je chráněno proti prachu a stříkající vodě z jakéhokoli směru.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | RABALUX |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.418 kg |
| EAN: | 5996595770297 |
| Krytí (IP): | IP54 |
| Barva stínidla: | bílá |
| Barva světla (K): | 4000 K |
| Barva svítidla: | bílá |
| Energetická třída: | F |
| Materiál stínidla: | plast |
| Materiál svítidla: | plast |
| Průměr (mm): | 180 mm |
| Příkon (W): | 15 W |
| Styl svítidla: | Moderní |
| Svítivost (lumen): | 1500 lumen |
| Typ svítidla: | Venkovní nástěnné svítidla |
| Vzdálenost od stěny (mm): | 70 |
| Životnost: | 25000 hod. |
| Výrobní společnost : | RABALUX CZ Svítidla s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Kaštanová 141/a CZ-617 00 Brno (Královka centrum) |
| E-mail : | infocz@rabalux.com |
