Svítidlo RABALUX 7772 Dorothea, stolní lampa, E-14 40W černá
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | klasická svítidla Rabalux |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 1.95 kg |
| EAN: | 5998250377728 |
| Barva: | Černá |
| Šířka (mm): | 230 mm |
| Výška (mm): | 380 mm |
| Krytí (IP): | IP20 |
| Barva stínidla: | bílé alabastrové sklo |
| Barva svítidla: | matná černá |
| Materiál stínidla: | Sklo |
| Materiál svítidla: | Kov |
| Patice: | E14 |
| Průměr (mm): | 170 mm |
| Strana v katalogu: | 62 |
| Styl svítidla: | Mediteránní |
| Typ svítidla: | Noční lampy |
| Výrobní společnost : | RABALUX CZ Svítidla s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Kaštanová 141/a CZ-617 00 Brno (Královka centrum) |
| E-mail : | infocz@rabalux.com |
