Svítidlo RABALUX 7774 INVERNESS, LED 15W, IP44, 2700-6500K, 1190lm, černá
Kulaté venkovní stropní svítidlo Inverness v moderním stylu doporučujeme především na terasu. Tento černý model s bílým stínítkem nabízí řadu praktických funkcí. Celoplastové svítidlo Inverness má vestavěnou LED žárovku o výkonu 15W, světelným tokem 1300 lumenů a vynikající životností 30 000 hodin! Svítidlo je stmívatelná, tzn. jeho jas lze měnit podle přání pomocí dálkového ovladače. Totéž platí pro teplotu barev, kterou lze nastavit v rozmezí 2700 – 6500 K. Ale je toho víc: svítidlo Inverness se může pochlubit pamětí, časovačem a funkcí nočního osvětlení, navíc má podsvícení. Dá se ovládat i přes Wi-Fi připojení. Průměr svítidla je 280mm, jeho vzdálenost od stropu je 30mm. Díky krytí IP44 je chráněno proti vniknutí předmětů do průměru 1 mm a proti stříkající vodě z jakéhokoli směru. Na toto fantastické venkovní svítidlo poskytujeme 5letou záruku.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | RABALUX |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.605 kg |
| EAN: | 5998250377742 |
| Krytí (IP): | IP44 |
| Barva stínidla: | bílá |
| Barva svítidla: | černá |
| Energetická třída: | F |
| Materiál stínidla: | plast |
| Materiál svítidla: | plast |
| Průměr (mm): | 280 mm |
| Příkon (W): | 15 W |
| Styl svítidla: | Moderní |
| Svítivost (lumen): | 1300 lumen |
| Typ svítidla: | Venkovní stropní svítidla |
| Vzdálenost od stropu (mm): | 30 |
| Životnost: | 30000 hod. |
| Výrobní společnost : | RABALUX CZ Svítidla s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Kaštanová 141/a CZ-617 00 Brno (Královka centrum) |
| E-mail : | infocz@rabalux.com |
