Svítidlo RABALUX 7797 OPOLE, E27 1x MAX 12W, IP65, -K, -lm, matná černá
Celoplastové čtvercové venkovní nástěnné svítidlo Opole se zaoblenými rohy v matné černé barvě je doplněno o bílé stínidlo. Stínidlo má pouze tenký černý rám, takže svítidlo vyzařuje světlo na co největší ploše. Může být instalováno na terase nebo kdekoli na vnější stěně vašeho domu, kde je potřeba osvětlení, abyste se bezpečně dostali ke vchodovým dveřím. Pokud jej umístíte na terasu, použijte jej se žárovkou vyzařující teplé bílé světlo, které vám pomůže vytvořit útulnou, intimní atmosféru pro dlouhé letní večerní rozhovory. Svítidlo Opole v moderním stylu lze použít s jednou žárovkou o výkonu až 12W. Typ závitu je E27. Rozměry tohoto venkovního svítidla jsou následující: šířka 130 mm, výška 320 mm, vzdálenost od stěny 130 mm. Má krytí IP65, t.j. je zcela utěsněno a chráněno proti pevným materiálům a nečistotám, jakož i proti proudům vody pod nízkým tlakem. Toto svítidlo se dodává bez světelného zdroje.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | RABALUX |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.648 kg |
| EAN: | 5998250377971 |
| Šířka (mm): | 130 mm |
| Výška (mm): | 320 mm |
| Krytí (IP): | IP65 |
| Barva stínidla: | bílá |
| Barva svítidla: | matná černá |
| Materiál stínidla: | plast |
| Materiál svítidla: | plast |
| Patice: | E27 |
| Styl svítidla: | Moderní |
| Typ svítidla: | Venkovní nástěnné svítidla |
| Vzdálenost od stěny (mm): | 130 |
| Výrobní společnost : | RABALUX CZ Svítidla s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Kaštanová 141/a CZ-617 00 Brno (Královka centrum) |
| E-mail : | infocz@rabalux.com |
