Svítidlo RABALUX 78001 GATEN, LED 8W, IP20, 3000K, 630lm, černá
Světelná lampa Gaten pro osvětlení obrazů v moderním stylu je ideálním řešením pro osvětlení našich rodinných fotografií nebo obrazů v obýváku nebo předsíni. Se světlem decentní lampy obrazy téměř ožijí. Při výběru velikosti lampy je třeba dbát jen na to, aby byla vhodná pro nasvícení celého obrazu a aby tam nebyly žádné stíněné části. Imageové osvětlovací svítidlo Gaten z černého kovu a plastu je doplněno o bílé akrylové stínítko a lze jej připevnit na zeď pomocí obdélníkového dekoračního podstavce. Tento model má zabudovaný LED světelný zdroj energetické třídy G o výkonu 8 W, svítivostí 420 lumenů se stínítkem, 700 lumenů bez stínítka a životností 30 000 hodin. Svítilna vyzařuje teplé bílé světlo s barevnou teplotou 3000 K. Rozměry Gatena: šířka 450 mm, výška 155 mm, vzdálenost od stěny 150 mm.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | RABALUX |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.33 kg |
| EAN: | 5996595780012 |
| Šířka (mm): | 450 mm |
| Výška (mm): | 155 mm |
| Krytí (IP): | IP20 |
| Barva stínidla: | bílá |
| Barva světla (K): | 3000 K |
| Barva svítidla: | černá |
| Energetická třída: | G |
| Materiál stínidla: | akryl |
| Materiál svítidla: | kov/plast |
| Příkon (W): | 8 W |
| Styl svítidla: | Moderní |
| Svítivost (lumen): | 420 lumen |
| Typ svítidla: | Osvětlení obrazů |
| Vzdálenost od stěny (mm): | 150 |
| Životnost: | 30000 hod. |
| Výrobní společnost : | RABALUX CZ Svítidla s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Kaštanová 141/a CZ-617 00 Brno (Královka centrum) |
| E-mail : | infocz@rabalux.com |
