Svítidlo RABALUX 78003 GREG, LED 4W, IP20, 4000K, 860lm, černá
Stolní lampa Greg v moderním stylu nemůže chybět v žádné kuchyni. Přirozeným světlem pomáhá pracovníkům v kuchyni při přípravě jídel, mytí nádobí a vaření. Černé tělo lampy je doplněno o bílé stínítko, materiál lampy je celý plastový. Greg má zabudovaný LED světelný zdroj s výkonem 4 W, svítivostí 390 lumenů se stínítkem, 530 lumenů bez stínítka a životností 25 000 hodin. Světelný zdroj s barevnou teplotou 4000 K vyzařuje přirozené bílé světlo, které vytváří moderní, čistý efekt a je ideální pro kuchyňské provozy. Rozměry pultové lampy Greg jsou následující: šířka 310 mm, výška 20 mm, úhel osvětlení 120° a vzdálenost svítidla od stěny jen 30 mm. Délka kabelu pro svítilnu je 1200 mm. Výhodou modelu s vypínačem je možnost kombinace s jiným svítidlem.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | RABALUX |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.165 kg |
| EAN: | 5996595780036 |
| Šířka (mm): | 310 mm |
| Výška (mm): | 20 mm |
| Krytí (IP): | IP20 |
| Barva stínidla: | bílá |
| Barva světla (K): | 4000 K |
| Barva svítidla: | černá |
| Energetická třída: | E |
| Materiál stínidla: | plast |
| Materiál svítidla: | plast |
| Příkon (W): | 4 W |
| Styl svítidla: | Moderní |
| Svítivost (lumen): | 390 lumen |
| Typ svítidla: | Podlinková svítidla |
| Vzdálenost od stěny (mm): | 30 |
| Životnost: | 25000 hod. |
| Výrobní společnost : | RABALUX CZ Svítidla s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Kaštanová 141/a CZ-617 00 Brno (Královka centrum) |
| E-mail : | infocz@rabalux.com |
