Svítidlo RABALUX 78005 GREG, LED 13W, IP20, 4000K, 1580lm, černá
Stolní lampa Greg v moderním stylu nemůže chybět v žádné kuchyni. Přirozeným světlem pomáhá pracovníkům v kuchyni při přípravě jídel, mytí nádobí a vaření. Černé tělo lampy je doplněno o bílé stínítko, materiál lampy je celý plastový. Greg má zabudovaný LED světelný zdroj s výkonem 13 W, svítivostí 1220 lumenů se stínítkem, 1690 lumenů bez stínítka a životností 25 000 hodin. Světelný zdroj s barevnou teplotou 4000 K vyzařuje přirozené bílé světlo, které vytváří moderní, čistý efekt a je ideální pro kuchyňské provozy. Díky svým rozměrům je tento model perfektní volbou také pro větší kuchyňské linky. Rozměry pultového svítidla Greg jsou následující: šířka je 885 mm, výška 20 mm, úhel osvětlení 120° a vzdálenost svítidla od stěny je jen 30 mm. Délka kabelu pro lampu je 1200 mm. Výhodou modelu s vypínačem je možnost kombinace s jiným svítidlem.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | RABALUX |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.22 kg |
| EAN: | 5996595780050 |
| Šířka (mm): | 885 mm |
| Výška (mm): | 20 mm |
| Krytí (IP): | IP20 |
| Barva stínidla: | bílá |
| Barva světla (K): | 4000 K |
| Barva svítidla: | černá |
| Energetická třída: | E |
| Materiál stínidla: | plast |
| Materiál svítidla: | plast |
| Příkon (W): | 13 W |
| Styl svítidla: | Moderní |
| Svítivost (lumen): | 1220 lumen |
| Typ svítidla: | Podlinková svítidla |
| Vzdálenost od stěny (mm): | 30 |
| Životnost: | 25000 hod. |
| Výrobní společnost : | RABALUX CZ Svítidla s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Kaštanová 141/a CZ-617 00 Brno (Královka centrum) |
| E-mail : | infocz@rabalux.com |
