Svítidlo RABALUX 78030 DUDDU, LED 20W, IP44, K, lm, černá
Pultová lampa Duddu může být praktickou volbou pro osvětlení kuchyňské linky v každé moderní kuchyni. Tento model svojí velikostí nabízí perfektní řešení i pro větší kuchyňské linky.Černé tělo svítidla vyrobené z kovu a plastu je doplněno o bílý plastový kryt. Duddu má zabudovaný LED světelný zdroj patřící do energetické třídy G, který má výkon 20 W, svítivost 1200 lumenů se stínítkem, 2000 lumenů bez stínítka a životnost 25 000 hodin. Světelný zdroj s barevnou teplotou 4000 K vyzařuje přirozené bílé světlo, které vytváří moderní, čistý efekt a je ideální pro kuchyňské provozy. Šířka osvětlovací lampy Duddu je 870 mm a její vzdálenost od stěny je 85 mm. Model s vypínačem má zástrčku SCHUKO typu F dle standardního listu CEE 7/4. Krytí svítidla IP44 zajišťuje ochranu proti pronikání pevných částic o průměru větším než 1 mm, jakož i proti stříkající vodě z jakéhokoli směru.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | RABALUX |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.99 kg |
| EAN: | 5996595780302 |
| Šířka (mm): | 870 mm |
| Krytí (IP): | IP44 |
| Barva stínidla: | bílá |
| Barva světla (K): | 4000 K |
| Barva svítidla: | černá |
| Energetická třída: | G |
| Materiál stínidla: | plast |
| Materiál svítidla: | kov/plast |
| Příkon (W): | 20 W |
| Styl svítidla: | Moderní |
| Svítivost (lumen): | 1200 lumen |
| Typ svítidla: | Podlinková svítidla |
| Vzdálenost od stěny (mm): | 85 |
| Životnost: | 25000 hod. |
| Výrobní společnost : | RABALUX CZ Svítidla s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Kaštanová 141/a CZ-617 00 Brno (Královka centrum) |
| E-mail : | infocz@rabalux.com |
