Svítidlo RABALUX 7814 KROBIA, GU10 1x MAX 4W, IP65, -K, -lm, černá
Celoplastové venkovní nalepovací bodové svítidlo Krobia reprezentující funkční styl je vyrobeno v černé barvě s průhledným stínítkem. Světlo tohoto válcového ohebného svítidla lze libovolně nasměrovat, aby osvětlilo určité části vaší zahrady. Svítidlo Krobia lze použít s jednou žárovkou o výkonu až 4W. Typ závitu je GU10. Rozměry tohoto venkovního svítidla jsou následující: průměr stínítka je 60 mm, šířka svítidla 110 mm, výška 250 mm. Pokud se svítidlo během polévání opravdu namočí, nemusíte se obávat: Svítidlo Krobia má krytí IP65, tzn. je zcela utěsněno a chráněno proti pevným materiálům a nečistotám, jakož i proti proudům vody pod nízkým tlakem. Toto svítidlo se dodává bez světelného zdroje.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | RABALUX |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.185 kg |
| EAN: | 5998250378145 |
| Šířka (mm): | 110 mm |
| Výška (mm): | 250 mm |
| Krytí (IP): | IP65 |
| Barva stínidla: | průhledná |
| Barva svítidla: | černá |
| Materiál stínidla: | plast |
| Materiál svítidla: | plast |
| Patice: | GU10 |
| Průměr (mm): | 60 mm |
| Styl svítidla: | Funkční |
| Typ svítidla: | Světla upevněna v zemi |
| Výrobní společnost : | RABALUX CZ Svítidla s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Kaštanová 141/a CZ-617 00 Brno (Královka centrum) |
| E-mail : | infocz@rabalux.com |
