Svítidlo RABALUX 7826 LISBON, LED 7W, IP54, 4000K, 560lm, nerezová ocel
Venkovní nástěnné svítidlo Lisbon v moderním stylu je vyrobeno z nerezavějící oceli a je doplněno o průhledné plastové stínidlo. Svítidlo vyčnívající šikmo ze zdi připomíná pochodeň. Může být instalováno na terase nebo kdekoli na vnější stěně vašeho domu, kde je zapotřebí osvětlení pro bezpečný pohyb. Svítidlo Lisbon obsahuje vestavěný LED světelný zdroj s výkonem 7W, světelným tokem 560 lumenů a životností 25 000 hodin. Svítidlo má barevnou teplotu 4 000 K a podle toho svítí přirozeným bílým světlem. Rozměry tohoto válcového venkovního svítidla jsou následující: průměr 80mm, výška 200mm, vzdálenost od stěny 120mm. Má krytí IP54, které zajišťuje ochranu před prachem a stříkající vodou ze všech směrů. Na vnější nástěnné svítidlo Lisbon poskytujeme záruku 5 let.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | RABALUX |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.318 kg |
| EAN: | 5998250378268 |
| Výška (mm): | 200 mm |
| Krytí (IP): | IP54 |
| Barva stínidla: | průhledná |
| Barva světla (K): | 4000 K |
| Barva svítidla: | nerezová ocel |
| Energetická třída: | G |
| Materiál stínidla: | plast |
| Materiál svítidla: | Kov |
| Průměr (mm): | 80 mm |
| Příkon (W): | 7 W |
| Styl svítidla: | Moderní |
| Svítivost (lumen): | 560 lumen |
| Typ svítidla: | Venkovní nástěnné svítidla |
| Vzdálenost od stěny (mm): | 120 |
| Životnost: | 25000 hod. |
| Výrobní společnost : | RABALUX CZ Svítidla s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Kaštanová 141/a CZ-617 00 Brno (Královka centrum) |
| E-mail : | infocz@rabalux.com |
