Svítidlo RABALUX 7827 LISBON, LED 7W, IP54, 4000K, 560lm, nerezová ocel
Venkovní nástěnné svítidlo Lisbon v moderním stylu je vyrobeno z nerezavějící oceli a je doplněno o průhledné plastové stínidlo. Toto svítidlo s kulatou dekorativní základnou může být instalováno na terase nebo kdekoli na vnější stěně vašeho domu, kde je zapotřebí osvětlení pro bezpečný pohyb. Svítidlo Lisbon obsahuje vestavěný LED světelný zdroj s výkonem 7W, světelným tokem 560 lumenů a životností 25 000 hodin. Svítidlo má barevnou teplotu 4 000 K a podle toho svítí přirozeným bílým světlem. Rozměry válcového venkovního svítidla jsou následující: jeho výška i vzdálenost od stěny je 145 mm, instalační průměr je 85 mm. Má krytí IP54, které zajišťuje ochranu před prachem a stříkající vodou ze všech směrů. Na venkovní nástěnné svítidlo Lisbon poskytujeme záruku 5 let.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | RABALUX |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.435 kg |
| EAN: | 5998250378275 |
| Výška (mm): | 145 mm |
| Krytí (IP): | IP54 |
| Barva stínidla: | průhledná |
| Barva světla (K): | 4000 K |
| Barva svítidla: | nerezová ocel |
| Energetická třída: | G |
| Materiál stínidla: | plast |
| Materiál svítidla: | Kov |
| Příkon (W): | 7 W |
| Styl svítidla: | Moderní |
| Svítivost (lumen): | 560 lumen |
| Typ svítidla: | Venkovní nástěnné svítidla |
| Vzdálenost od stěny (mm): | 145 |
| Životnost: | 25000 hod. |
| Výrobní společnost : | RABALUX CZ Svítidla s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Kaštanová 141/a CZ-617 00 Brno (Královka centrum) |
| E-mail : | infocz@rabalux.com |
