Svítidlo RABALUX 7828 LISBON, LED 7W, IP54, 4000K, 560lm, nerezová ocel
Venkovní stojací lampa Lisbon v moderním stylu je vyrobena z nerezavějící oceli a je doplněna o průhledné plastové stínidlo. Díky svému jednoduchému čistému designu bude tento model skvělým doplňkem do vaší moderní zahrady. Svítidlo Lisbon obsahuje vestavěný LED světelný zdroj s výkonem 7W, světelným tokem 560 lumenů a životností 25000 hodin. Svítidlo má barevnou teplotu 4 000 K a podle toho svítí přirozeným bílým světlem. Rozměry tohoto venkovnío svítidla zakončeného plochou základnou jsou následující: průměr 75 mm, výška 300 mm, instalační průměr 100 mm. Má krytí IP54, které zajišťuje ochranu před prachem a stříkající vodou ze všech směrů. Na venkovní stojací svítidlo Lisbon poskytujeme záruku 5 let.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | RABALUX |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.535 kg |
| EAN: | 5998250378282 |
| Výška (mm): | 300 mm |
| Krytí (IP): | IP54 |
| Barva stínidla: | průhledná |
| Barva světla (K): | 4000 K |
| Barva svítidla: | nerezová ocel |
| Energetická třída: | G |
| Materiál stínidla: | plast |
| Materiál svítidla: | Kov |
| Průměr (mm): | 75 mm |
| Příkon (W): | 7 W |
| Styl svítidla: | Moderní |
| Svítivost (lumen): | 560 lumen |
| Typ svítidla: | Venkovní sloupky |
| Životnost: | 25000 hod. |
| Výrobní společnost : | RABALUX CZ Svítidla s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Kaštanová 141/a CZ-617 00 Brno (Královka centrum) |
| E-mail : | infocz@rabalux.com |
