Svítidlo RABALUX 7881 OSTRAVA, LED 2,4W, IP44, -K, -lm, černá
Solární lampa Ostrava s pohybovým senzorem je vyrobena v černé barvě s funkčním designem. Plastové venkovní svítidlo má zabudovanou LED žárovku, která vyzařuje přirozené bílé světlo. Světelný zdroj má výkon 2,4 W, světelný tok 225 lumenů, barevnou teplotu 4 000 K a životnost 5 000 hodin. Lampa Ostrava bude skvělou volbou na terasu nebo do zahrady, ale můžete ji také namontovat téměř kdekoliv na vnější stěnu domu. Senzor detekuje pohyb ze vzdálenosti 0-3 metry při pozorovacím úhlu 120 °. Rozměry vnějšího solárního svítidla jsou následující: šířka 190 mm, výška 115 mm, vzdálenost od stěny 45 mm. Lampa Ostrava má krytí IP44, které zaručuje, že je chráněna proti vniknutí předmětů s maximálním průměrem 1 mm, jakož i proti stříkající vodě z kteréhokoliv směru.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | RABALUX |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.3 kg |
| EAN: | 5998250378817 |
| Šířka (mm): | 190 mm |
| Výška (mm): | 115 mm |
| Krytí (IP): | IP44 |
| Barva světla (K): | 4000 K |
| Barva svítidla: | černá |
| Materiál stínidla: | plast |
| Materiál svítidla: | plast |
| Styl svítidla: | Funkční |
| Svítivost (lumen): | 225 lumen |
| Typ svítidla: | Solarní lampy |
| Vzdálenost od stěny (mm): | 45 |
| Životnost: | 5000 hod. |
| Výrobní společnost : | RABALUX CZ Svítidla s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Kaštanová 141/a CZ-617 00 Brno (Královka centrum) |
| E-mail : | infocz@rabalux.com |
