Svítidlo RABALUX 7884 ALMADA, E27 1x MAX 10W, IP44, -K, -lm, hnědá
Venkovní nástěnné svítidlo Almada představuje tradiční styl. Hnědé hliníkové svítidlo je doplněno čirým plastovým stínítkem a lampu je možné připevnit na zeď pomocí kulatého ozdobného podstavce stejné barvy jako je hlava svítidla. Tento model se vyznačuje tělem ve tvaru klobouku a širokým rozpětím a stínítkem ve tvaru člunu. Svítidlo Almada bude stylovou volbou pro terasu, ale může být například instalováno i vedle vchodových dveří. Nástěnné svítidlo lze použít s jedním zdrojem světla s výkonem až 10 W, patice je E27. Hodnocení IP44 zaručuje, že tento model je chráněn proti vniknutí předmětů s maximálním průměrem 1 mm, jakož i proti stříkající vodě z kteréhokoliv směru. Rozměry vnějšího světla Almada jsou následující: šířka 240 mm, výška 180 mm, vzdálenost od stěny 270 mm. Svítidlo se dodává bez světelného zdroje.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | RABALUX |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.8 kg |
| EAN: | 5998250378848 |
| Šířka (mm): | 240 mm |
| Výška (mm): | 180 mm |
| Krytí (IP): | IP44 |
| Barva stínidla: | průhledná |
| Barva svítidla: | hnědá |
| Materiál stínidla: | plast |
| Materiál svítidla: | hliník |
| Patice: | E27 |
| Styl svítidla: | Moderní |
| Typ svítidla: | Venkovní nástěnné svítidla |
| Vzdálenost od stěny (mm): | 270 |
| Výrobní společnost : | RABALUX CZ Svítidla s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Kaštanová 141/a CZ-617 00 Brno (Královka centrum) |
| E-mail : | infocz@rabalux.com |
