Svítidlo RABALUX 7886 ALMADA, E27 1x MAX 10W, IP44, -K, -lm, hnědá
Venkovní stojací lampa Almada je ideální k doplnění tradičních zahrad v klasickém stylu. Svítidlo ve tvaru klobouku a široce se rozšiřující tělo a stínítko ve tvaru člunu dodává tomuto modelu stylový vzhled. Štíhlá noha končí v mírně se rozšiřující základně. Almada může být použita s jedním zdrojem světla s výkonem až 10W, patice je E27. Podle vaší chuti a efektu, který chcete dosáhnout, si můžete zvolit žárovku v provedení teplá nebo přirozená bílá. Hodnocení IP44 zaručuje, že tento model je chráněn proti vniknutí předmětů s maximálním průměrem 1 mm, jakož i proti stříkající vodě z kteréhokoliv směru. Šířka vnějšího světla je 330 mm, výška 1030 mm. Svítidlo se dodává bez světelného zdroje.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | RABALUX |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 1.96 kg |
| EAN: | 5998250378862 |
| Šířka (mm): | 330 mm |
| Výška (mm): | 1030 mm |
| Krytí (IP): | IP44 |
| Barva stínidla: | průhledná |
| Barva svítidla: | hnědá |
| Materiál stínidla: | plast |
| Materiál svítidla: | hliník |
| Patice: | E27 |
| Styl svítidla: | Moderní |
| Typ svítidla: | Venkovní sloupky |
| Výrobní společnost : | RABALUX CZ Svítidla s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Kaštanová 141/a CZ-617 00 Brno (Královka centrum) |
| E-mail : | infocz@rabalux.com |
