Svítidlo RABALUX 7892 SILISTRA, E27 1x MAX 60W, IP44, 2800-6000K, 1800lm, antracitová
Venkovní nástěnné svítidlo Silistra se snímačem pohybu se svým průmyslovým stylem hodí do mnoha moderních životních prostředí. Hliníkové tělo v antracitové barvě je doplněno průhledným válcovým skleněným stínítkem, které umožňuje vidět zdroj světla uvnitř žárovky. Svítidlo Silistra je vyrobeno s prodlouženou, hranatou dekorativní základnou, která umožňuje snadnou montáž lampy na terasu nebo na vnější stěnu domu. Tento model lze použít s jednou žárovkou s výkonem až 60W, patice je E27. Senzor detekuje pohyb ze vzdálenosti 1 - 12 metrů s pozorovacím úhlem 110 °. Svítidlo má stupeň krytí IP44, to znamená, že je chráněno proti vniknutí předmětů s maximálním průměrem 1 mm, jakož i proti stříkající vodě z kteréhokoliv směru. Rozměry vnějšího snímacího svítidla Silistra jsou následující: šířka 115 mm, výška 290 mm, vzdálenost od stěny 160 mm. Svítidlo se dodává bez světelného zdroje.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | RABALUX |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 1.29 kg |
| EAN: | 5998250378923 |
| Šířka (mm): | 115 mm |
| Výška (mm): | 290 mm |
| Krytí (IP): | IP44 |
| Barva stínidla: | průhledná |
| Barva svítidla: | antracitová |
| Materiál stínidla: | Sklo |
| Materiál svítidla: | hliník |
| Patice: | E27 |
| Styl svítidla: | Industriální |
| Typ svítidla: | Venkovní nástěnné svítidla |
| Vzdálenost od stěny (mm): | 160 |
| Výrobní společnost : | RABALUX CZ Svítidla s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Kaštanová 141/a CZ-617 00 Brno (Královka centrum) |
| E-mail : | infocz@rabalux.com |
