Svítidlo RABALUX 7904 BELFAST, LED 12,9W, IP65, -K, -lm, antracitová
Venkovní nástěnné svítidlo Belfast je ideální na nepřímé osvětlení terasy, schodů nebo chodníku vedoucího k vchodu. Jeho světlo také vytváří nádherný světelný obraz na stěně domu. Hliníkové tělo v antracitové barvě je doplněno bílým plastovým stínítkem. Tento model představující minimalistický styl se standardně svítí nahoru a dolů, ale díky nastavitelné dolní a horní části můžeme flexibilně ovládat světlo jeho dvou vestavěných žárovek. LED světelné zdroje mají celkový výkon 12,9 W, světelný tok 620 lumenů a barevnou teplotu 3 000 K. Inteligentní žárovky vyzařující teplé bílé světlo mají velmi dlouhou životnost asi 30 000 hodin. Rozměry válcového nástěnného svítidla jsou následující: délka 160 mm, průměr 65 mm, vzdálenost od stěny 85 mm. Svítidlo Belfast má krytí IP65, to znamená, že je zcela utěsněné a chráněné proti pevnému materiálu a nečistotám, jakož i proti nízkotlakým vodním paprskům. Na toto venkovní svítidlo se poskytuje 5-letá záruka.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | RABALUX |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.64 kg |
| EAN: | 5998250379043 |
| Šířka (mm): | 160 mm |
| Krytí (IP): | IP65 |
| Barva stínidla: | bílá |
| Barva světla (K): | 3000 K |
| Barva svítidla: | antracitová |
| Energetická třída: | G |
| Materiál stínidla: | plast |
| Materiál svítidla: | hliník |
| Průměr (mm): | 65 mm |
| Styl svítidla: | Minimalistická |
| Svítivost (lumen): | 620 lumen |
| Typ svítidla: | Venkovní nástěnné svítidla |
| Vzdálenost od stěny (mm): | 85 |
| Životnost: | 30000 hod. |
| Výrobní společnost : | RABALUX CZ Svítidla s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Kaštanová 141/a CZ-617 00 Brno (Královka centrum) |
| E-mail : | infocz@rabalux.com |
