Svítidlo RABALUX 7915 KATOWICE, GU10 1x MAX 7W, IP44, -K, -lm, antracitová
Díky svému čistému designu bude venkovní nástěnné svítidlo Katowice se snímačem pohybu skvělým doplňkem do každého moderního prostředí. Tělo z nerezové oceli v antracitové barvě je doplněno průhledným plastovým stínítkem, válcové svítidlo je možné připevnit na zeď pomocí čtvercového ozdobného podstavce. Tento model je ideální vedle vchodových dveří nebo na vnější stěně domu, aby usnadnil jízdu po chodníku vedle domu. Svítidlo Katowice může být použito s jednou žárovkou s výkonem až 7W, patice je GU10. Senzor lampy detekuje pohyb ze vzdálenosti 1 - 8 metrů s pozorovacím úhlem 90 °. Svítidlo má krytí IP44, tj je chráněno proti vniknutí předmětů s maximálním průměrem 1 mm, jakož i proti stříkající vodě z kteréhokoliv směru. Rozměry tohoto vnějšího svítidla s čidlem jsou následující: šířka 60 mm, výška 290 mm, vzdálenost od stěny 110 mm. Svítidlo se dodává bez světelného zdroje.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | RABALUX |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.54 kg |
| EAN: | 5998250379159 |
| Šířka (mm): | 60 mm |
| Výška (mm): | 290 mm |
| Krytí (IP): | IP44 |
| Barva stínidla: | průhledná |
| Barva svítidla: | antracitová |
| Materiál stínidla: | plast |
| Materiál svítidla: | nerezová ocel |
| Patice: | GU10 |
| Styl svítidla: | Moderní |
| Typ svítidla: | Venkovní nástěnné svítidla |
| Vzdálenost od stěny (mm): | 110 |
| Výrobní společnost : | RABALUX CZ Svítidla s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Kaštanová 141/a CZ-617 00 Brno (Královka centrum) |
| E-mail : | infocz@rabalux.com |
