Svítidlo RABALUX 7916 KATOWICE, GU10 1x MAX 7W, IP44, 3000K, 600lm, antracitová
Venkovní stojící svítidlo Katowice vyrobené s válcovou patou bude stylovým doplňkem vaší moderní zahrady. Tělo z nerezové oceli v antracitové barvě je doplněno průhledným plastovým stínítkem. Venkovní svítidlo lze použít s jedním zdrojem světla s výkonem až 7W, patice je GU10. Chcete moderní a čistý efekt, vyberte si žárovku s přirozeným bílým světlem. Krytí zahradního osvětlení IP44 zaručuje, že tento model je chráněn proti vniknutí předmětů s maximálním průměrem 1 mm, jakož i proti stříkající vodě z kteréhokoliv směru. Rozměry svítidla Katowice jsou tyto: šířka základny 100 mm, výška žárovky 800 mm, průměr 60 mm. Svítidlo se dodává bez světelného zdroje.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | RABALUX |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.96 kg |
| EAN: | 5998250379166 |
| Šířka (mm): | 100 mm |
| Výška (mm): | 800 mm |
| Krytí (IP): | IP44 |
| Barva stínidla: | průhledná |
| Barva svítidla: | antracitová |
| Materiál stínidla: | plast |
| Materiál svítidla: | nerezová ocel |
| Patice: | GU10 |
| Průměr (mm): | 60 mm |
| Styl svítidla: | Moderní |
| Typ svítidla: | Venkovní sloupky |
| Výrobní společnost : | RABALUX CZ Svítidla s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Kaštanová 141/a CZ-617 00 Brno (Královka centrum) |
| E-mail : | infocz@rabalux.com |
