Svítidlo RABALUX 7929 ELVA, GU10 1x MAX 35W, IP44, -K, -lm, antracitová
Venkovní bodové svítidlo Elva v průmyslovém stylu je vyrobeno v antracitové barvě s průhledným stínítkem. Svítidlo s prodlouženou čtvercovou paticí je vyrobeno z hliníku, zatímco stínítko je vyrobeno ze skla. Tento model bude skvělou volbou pro terasu nebo vnější stěnu domu. Díky nastavitelné hlavě svítidla můžeme ovládat světlo svítidla podle přání. Může být použito s jedním zdrojem světla s výkonem až 35W, patice je GU10. Pokud chcete moderní a čistý efekt, vyberte si žárovku v přírodním bílém provedení. Model Elva má krytí IP44, tj je chráněný proti vniknutí předmětů s maximálním průměrem 1 mm, jakož i proti stříkající vodě z kteréhokoliv směru. Rozměry vnějšího svítidla jsou následující: šířka 90 mm, výška 170 mm, vzdálenost od stěny 160 mm. Svítidlo se dodává bez světelného zdroje.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | RABALUX |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.68 kg |
| EAN: | 5998250379296 |
| Šířka (mm): | 90 mm |
| Výška (mm): | 170 mm |
| Krytí (IP): | IP44 |
| Barva stínidla: | průhledná |
| Barva svítidla: | antracitová |
| Materiál stínidla: | Sklo |
| Materiál svítidla: | hliník |
| Patice: | GU10 |
| Styl svítidla: | Industriální |
| Typ svítidla: | Venkovní nástěnné svítidla |
| Vzdálenost od stěny (mm): | 160 |
| Výrobní společnost : | RABALUX CZ Svítidla s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Kaštanová 141/a CZ-617 00 Brno (Královka centrum) |
| E-mail : | infocz@rabalux.com |
