Svítidlo RABALUX 7935 HALDEN, LED 9W, IP65, 3000K, 386lm, černá
Celoplastové venkovní nástěnné svítidlo Halden v moderním stylu je vyrobeno v černé barvě s bílým stínítkem. Toto svítidlo s čistým designem lze nainstalovat na terasu nebo kdekoli na vnější stěnu vašeho domu, kde je zapotřebí osvětlení pro bezpečný pohyb. Svítidlo Halden obsahuje vestavěný LED světelný zdroj s výkonem 9W, světelným tokem 640 lumenů a životností 25 000 hodin. Svítidlo má barevnou teplotu 4 000 K a podle toho svítí přirozeným bílým světlem. Rozměry tohoto venkovního svítidla ve tvaru kvádru jsou následující: šířka 170 mm, výška 80 mm, vzdálenost od stěny 46 mm. Má krytí IP65, t.j. je zcela utěsněno a chráněno proti pevným materiálům a nečistotám, jakož i proti proudům vody pod nízkým tlakem. Na venkovní nástěnné svítidlo Halden poskytujeme záruku 5 let.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | RABALUX |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.367 kg |
| EAN: | 5998250379357 |
| Šířka (mm): | 170 mm |
| Výška (mm): | 80 mm |
| Krytí (IP): | IP65 |
| Barva stínidla: | bílá |
| Barva světla (K): | 4000 K |
| Barva svítidla: | černá |
| Energetická třída: | G |
| Materiál stínidla: | plast |
| Materiál svítidla: | plast |
| Příkon (W): | 9 W |
| Styl svítidla: | Moderní |
| Svítivost (lumen): | 640 lumen |
| Typ svítidla: | Venkovní nástěnné svítidla |
| Vzdálenost od stěny (mm): | 46 |
| Životnost: | 25000 hod. |
| Výrobní společnost : | RABALUX CZ Svítidla s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Kaštanová 141/a CZ-617 00 Brno (Královka centrum) |
| E-mail : | infocz@rabalux.com |
