Svítidlo RABALUX 7955 SINTRA, GU10 1X MAX 25W, IP44, -K, -lm, matná černá
Venkovní nástěnné svítidlo Sintra s moderním designem je praktickou volbou, pokud hledáte vnější model osvětlující dolů. Můžete ho umístit vedle vchodových dveří nebo na vnější stěnu domu, kde osvětluje chodník silným světlem. Matně černé svítidlo vyrobené z hliníku je doplněno čirým plastovým stínítkem. Svítidlo Sintra může být použito s jednou žárovkou s výkonem až 25W, patice je GU10. Krytí IP44 zaručuje, že tento model je chráněn proti vniknutí předmětů s maximálním průměrem 1 mm, jakož i proti stříkající vodě z kteréhokoliv směru. Rozměry čtvercového vnějšího svítidla jsou následující: šířka 80 mm, výška 155 mm, vzdálenost od stěny 115 mm. Svítidlo se dodává bez světelného zdroje.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | RABALUX |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.64 kg |
| EAN: | 5998250379555 |
| Šířka (mm): | 80 mm |
| Výška (mm): | 155 mm |
| Krytí (IP): | IP44 |
| Barva stínidla: | průhledná |
| Barva svítidla: | matná černá |
| Materiál stínidla: | plast |
| Materiál svítidla: | hliník |
| Patice: | GU10 |
| Styl svítidla: | Moderní |
| Typ svítidla: | Venkovní nástěnné svítidla |
| Vzdálenost od stěny (mm): | 115 |
| Výrobní společnost : | RABALUX CZ Svítidla s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Kaštanová 141/a CZ-617 00 Brno (Královka centrum) |
| E-mail : | infocz@rabalux.com |
