Svítidlo RABALUX 7956 SINTRA, GU10 2x MAX 25W, IP44, -K, -lm, matná černá
Venkovní nástěnné svítidlo Sintra s moderním designem je skvělou volbou, pokud hledáte vnější model osvětlující nahoru i dolů. Můžete ho umístit vedle vchodových dveří nebo na vnější stěnu domu, kde osvětluje chodník silným světlem. Matně černé svítidlo vyrobené z hliníku je doplněno čirým plastovým stínítkem. Svítidlo Sintra může být použito se dvěma žárovkami s výkonem až 25W, patice je GU10. Krytí IP44 zaručuje, že tento model je chráněn proti vniknutí předmětů s maximálním průměrem 1 mm, jakož i proti stříkající vodě z kteréhokoliv směru. Rozměry čtvercového vnějšího svítidla jsou následující: šířka 80 mm, výška 230 mm, vzdálenost od stěny 115 mm. Svítidlo se dodává bez světelných zdrojů.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | RABALUX |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.84 kg |
| EAN: | 5998250379562 |
| Šířka (mm): | 80 mm |
| Výška (mm): | 230 mm |
| Krytí (IP): | IP44 |
| Barva stínidla: | průhledná |
| Barva svítidla: | matná černá |
| Materiál stínidla: | plast |
| Materiál svítidla: | hliník |
| Patice: | GU10 |
| Styl svítidla: | Moderní |
| Typ svítidla: | Venkovní nástěnné svítidla |
| Vzdálenost od stěny (mm): | 115 |
| Výrobní společnost : | RABALUX CZ Svítidla s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Kaštanová 141/a CZ-617 00 Brno (Královka centrum) |
| E-mail : | infocz@rabalux.com |
