Svítidlo RABALUX 7960 MANDAL, GU10 1x MAX 35W, IP54, 3000K, 50lm, matná bílá
Venkovní nástěnné svítidlo Mandal představuje moderní styl. Matné bílé svítidlo vyrobeno z hliníku se směrem dolů rozšiřuje a je doplněno průhledným skleněným stínítkem. Tento model s osvětlením dolů bude praktickou volbou pro terasu nebo vnější stěnu domu. Můžete jej umístit například nad přední dveře a usnadnit tak odemykání dveří. Nástěnné svítidlo lze použít s jednou žárovkou s výkonem až 35W, patice je GU10. Jeho ochrana IP54 zaručuje, že svítidlo Mandal je chráněno proti škodlivému prachu a vodním paprskem z kteréhokoliv směru. Rozměry vnějšího svítidla jsou následující: šířka 100 mm, výška 90 mm, vzdálenost od stěny 110 mm. Svítidlo se dodává bez světelného zdroje.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | RABALUX |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.38 kg |
| EAN: | 5998250379609 |
| Šířka (mm): | 100 mm |
| Výška (mm): | 90 mm |
| Krytí (IP): | IP54 |
| Barva stínidla: | průhledná |
| Barva svítidla: | matná bílá |
| Materiál stínidla: | Sklo |
| Materiál svítidla: | hliník |
| Patice: | GU10 |
| Styl svítidla: | Moderní |
| Typ svítidla: | Venkovní nástěnné svítidla |
| Vzdálenost od stěny (mm): | 110 |
| Výrobní společnost : | RABALUX CZ Svítidla s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Kaštanová 141/a CZ-617 00 Brno (Královka centrum) |
| E-mail : | infocz@rabalux.com |
