Svítidlo RABALUX 7970 OPAVA, LED 2W, IP44, 3000K, 20lm, bílá
Solární svítidlo Opava s pohybovým senzorem je vyrobeno v bílé barvě s funkčním designem. Celoplastové solární svítidlo má zabudovaný LED světelný zdroj, který vyzařuje přirozené bílé světlo. Inteligentní žárovka má výkon 2 W, světelný tok 115 lumenů, barevnou teplotu 4 000 K a životnost 6 000 hodin. Svítidlo Opava je možné instalovat na terasu, na vnější stěnu domu, ale můžete jej umístit i na zahradu. Senzor svítidla detekuje pohyb ze vzdálenosti 2 - 8 metrů s pozorovacím úhlem 90 °. Model Opava má hodnocení IP44, tj je chráněno proti vniknutí předmětů s maximálním průměrem 1 mm, jakož i proti stříkající vodě z kteréhokoliv směru. Rozměry tohoto solárního svítidla jsou následující: šířka 100 mm, výška 140 mm, vzdálenost od stěny 70 mm.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | RABALUX |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.22 kg |
| EAN: | 5998250379708 |
| Šířka (mm): | 100 mm |
| Výška (mm): | 140 mm |
| Krytí (IP): | IP44 |
| Barva světla (K): | 4000 K |
| Barva svítidla: | bílá |
| Materiál stínidla: | plast |
| Materiál svítidla: | plast |
| Styl svítidla: | Funkční |
| Svítivost (lumen): | 115 lumen |
| Typ svítidla: | Solarní lampy |
| Vzdálenost od stěny (mm): | 70 |
| Životnost: | 6000 hod. |
| Výrobní společnost : | RABALUX CZ Svítidla s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Kaštanová 141/a CZ-617 00 Brno (Královka centrum) |
| E-mail : | infocz@rabalux.com |
