Svítidlo RABALUX 7992 Sudan, stolní lampa, E27, 1x60W bronzová
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | klasická svítidla Rabalux |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 2 kg |
| EAN: | 5998250379920 |
| Barva: | bronzová |
| Výška (mm): | 420 mm |
| Krytí (IP): | IP20 |
| Barva stínidla: | bílá |
| Barva svítidla: | bronzová |
| Materiál stínidla: | Sklo |
| Materiál svítidla: | Kov |
| Patice: | E27 |
| Průměr (mm): | 220 mm |
| Strana v katalogu: | 69 |
| Styl svítidla: | Industriální |
| Typ svítidla: | Noční lampy |
| Výrobní společnost : | RABALUX CZ Svítidla s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Kaštanová 141/a CZ-617 00 Brno (Královka centrum) |
| E-mail : | infocz@rabalux.com |
