Svítidlo RABALUX 8019 Chile antická hnědá GU10 2x MAX 35W
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | venkovní, zahradní svítidla Rabalux |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.55 kg |
| EAN: | 5998250380193 |
| Šířka (mm): | 65 mm |
| Výška (mm): | 145 mm |
| Krytí (IP): | IP44 |
| Barva svítidla: | anticky hnědá |
| Materiál stínidla: | Sklo |
| Materiál svítidla: | Kov |
| Patice: | GU10 |
| Styl svítidla: | Moderní |
| Typ svítidla: | Venkovní nástěnné svítidla |
| Vzdálenost od stěny (mm): | 94 |
| Výrobní společnost : | RABALUX CZ Svítidla s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Kaštanová 141/a CZ-617 00 Brno (Královka centrum) |
| E-mail : | infocz@rabalux.com |
