Svítidlo RABALUX 8089 Mirella, Tiffany table lamp, E14 1x40w bronzová
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | klasická svítidla Rabalux |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 1.9 kg |
| EAN: | 5998250380896 |
| Výška (mm): | 350 mm |
| Krytí (IP): | IP20 |
| Barva stínidla: | vícebarevná |
| Barva svítidla: | bronzová |
| Materiál stínidla: | tiffany sklo |
| Materiál svítidla: | Kov |
| Patice: | E14 |
| Průměr (mm): | 200 mm |
| Styl svítidla: | Klasické |
| Typ svítidla: | Noční lampy |
| Výrobní společnost : | RABALUX CZ Svítidla s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Kaštanová 141/a CZ-617 00 Brno (Královka centrum) |
| E-mail : | infocz@rabalux.com |
