Svítidlo RABALUX 8104 BILBAO, DC 3,2V LED 0,2W, IP67, 4000K, 543lm, černá
Venkovní solární směrové svítidlo Bilbao nenápadně zapadá do vnější strany domu a jeho elegantní design ukazuje cestu. Černá plastová lampa má zabudovaný LED světelný zdroj s příkonem 1,5 W a barevnou teplotou 4 000 K. Baterie solárního vnějšího svítidla má napětí 3,2 V a kapacitu 500 mAh. Velikost obĺžnikového svítidla vyzařujícího přirozené bílé světlo je 110 x 110 mm a jeho vzdálenost od stěny je pouze 22 mm. Svítidlo Bilbao má ochranu IP67, tj je zcela chráněno proti prachu a je chráněno před ponořením do vody po omezenou dobu (po dobu 30 minut mezi 0,15 a 1 metrem).
Doplňkové parametry
| Kategorie: | RABALUX |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.2 kg |
| EAN: | 5998250381046 |
| Šířka (mm): | 110 mm |
| Výška (mm): | 110 mm |
| Krytí (IP): | IP67 |
| Barva světla (K): | 4000 K |
| Barva svítidla: | černá |
| Materiál stínidla: | plast |
| Materiál svítidla: | plast |
| Příkon (W): | 0,2 W |
| Styl svítidla: | Funkční |
| Typ svítidla: | Solarní lampy |
| Vzdálenost od stěny (mm): | 22 |
| Výrobní společnost : | RABALUX CZ Svítidla s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Kaštanová 141/a CZ-617 00 Brno (Královka centrum) |
| E-mail : | infocz@rabalux.com |
