Svítidlo RABALUX 8130 NAVIA, LED 11W, IP65, 4000K, 720lm, černá
Venkovní nástěnné svítidlo Navia doporučujeme zejména pro ty, kteří dávají přednost neobvyklým tvarům a řešením nejen uvnitř svých domovů. Svítidlo má obdélníkový tvar, ale vzdušný vzhled, takže bude elegantním doplňkem vašeho moderního vybavení verandy. Jeho jemný, zvlněný povrch, jeho černá barva a tlumené nepřímé světlo dělají dokonalou harmonii. Svítidlo Navia je vyrobeno z kovu a má vestavěný zdroj světla LED, který vyzařuje přirozené bílé světlo. Výkon světelného zdroje je 11 W, jeho světelný tok je 641 lumenů, jeho teplota barvy je 4000 K a jeho nominální životnost je asi 20 000 hodin. Velikost venkovního svítidla je 210 x 210 mm a jeho vzdálenost od stěny je 46 mm. Má ochranu IP65, tj je zcela utěsněné a chráněné proti prachu a nízkotlakým vodním proudem. Venkovní nástěnné svítidlo Navia se dodává s 5-letou zárukou.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | RABALUX |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.64 kg |
| EAN: | 5998250381305 |
| Šířka (mm): | 210 mm |
| Výška (mm): | 210 mm |
| Krytí (IP): | IP65 |
| Barva světla (K): | 4000 K |
| Barva svítidla: | černá |
| Energetická třída: | G |
| Materiál svítidla: | Kov |
| Příkon (W): | 11 W |
| Styl svítidla: | Moderní |
| Svítivost (lumen): | 641 lumen |
| Typ svítidla: | Venkovní nástěnné svítidla |
| Vzdálenost od stěny (mm): | 46 |
| Životnost: | 20000 hod. |
| Výrobní společnost : | RABALUX CZ Svítidla s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Kaštanová 141/a CZ-617 00 Brno (Královka centrum) |
| E-mail : | infocz@rabalux.com |
