Svítidlo RABALUX 8134 VARNA, LED 12W, IP54, 4000K, 720lm, černá
Venkovní nástěnné svítidlo Varna má moderní design a bude perfektní volbou na osvětlení okolí vašich předních dveří. Kulaté černé plastové nástěnné svítidlo je doprovázeno kulatým dekorativním podstavcem a jeho okolí osvětluje přírodním bílým světlem. Svítidlo Varna má zabudovaný LED světelný zdroj s příkonem 12 W, světelný tok 720 lumenů a barevnou teplotu 4 000 K. Světelný zdroj nástěnného svítidla má životnost 20 000 hodin. Krytí IP54 zaručuje, že toto venkovní svítidlo je chráněno před škodlivým prachem a vodou z jakéhokoli směru. Rozměry tohoto modelu jsou: výška 173 mm, vzdálenost od stěny 180 mm, průměr stínítka 176 mm. Venkovní svítidlo Varna se dodává s 5-letou zárukou.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | RABALUX |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.42 kg |
| EAN: | 5998250381343 |
| Šířka (mm): | 176 mm |
| Výška (mm): | 173 mm |
| Krytí (IP): | IP54 |
| Barva stínidla: | bílá |
| Barva světla (K): | 4000 K |
| Barva svítidla: | černá |
| Energetická třída: | G |
| Materiál stínidla: | plast |
| Materiál svítidla: | plast |
| Příkon (W): | 12 W |
| Styl svítidla: | Funkční |
| Svítivost (lumen): | 720 lumen |
| Typ svítidla: | Venkovní nástěnné svítidla |
| Vzdálenost od stěny (mm): | 180 |
| Životnost: | 20000 hod. |
| Výrobní společnost : | RABALUX CZ Svítidla s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Kaštanová 141/a CZ-617 00 Brno (Královka centrum) |
| E-mail : | infocz@rabalux.com |
