Svítidlo RABALUX 8154 FOLLINA, LED 11W, IP65, -K, -lm, černá
Venkovní nástěnné svítidlo Follina bude díky svému dlouhému, elegantnímu tvaru a černé barvě moderním a zároveň elegantním doplňkem vaší verandy. Jednoduchý hranatý tvar světla je změkčený jemně zakřivenými povrchy. Kovové světlo Follina má zabudovaný zdroj světla LED, který vyzařuje přirozené bílé světlo. Světelný zdroj má výkon 11 W, světelný tok 530 lumenů, barevnou teplotu 4 000 K a životnost přibližně 20 000 hodin. Rozměry venkovního nástěnného svítidla jsou: šírka80 mm, výška 260 mm, vzdálenost od stěny 40 mm. Má krytí IP65, tj je zcela utěsněno a chráněno proti tuhému materiálu a nečistotám, i proti nízkotlakým vodním proudem. Venkovní svítidlo Follina se dodává s 5-letou zárukou.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | RABALUX |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.54 kg |
| EAN: | 5998250381541 |
| Šířka (mm): | 80 mm |
| Výška (mm): | 260 mm |
| Krytí (IP): | IP65 |
| Barva světla (K): | 4000 K |
| Barva svítidla: | černá |
| Energetická třída: | G |
| Materiál svítidla: | Kov |
| Příkon (W): | 11 W |
| Styl svítidla: | Moderní |
| Svítivost (lumen): | 530 lumen |
| Typ svítidla: | Venkovní nástěnné svítidla |
| Vzdálenost od stěny (mm): | 40 |
| Životnost: | 20000 hod. |
| Výrobní společnost : | RABALUX CZ Svítidla s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Kaštanová 141/a CZ-617 00 Brno (Královka centrum) |
| E-mail : | infocz@rabalux.com |
