Svítidlo RABALUX 8170 Stuttgart nerezová ocel E27 MAX 14W
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | venkovní, zahradní svítidla Rabalux |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.95 kg |
| EAN: | 5998250381701 |
| Šířka (mm): | 125 mm |
| Výška (mm): | 250 mm |
| Krytí (IP): | IP44 |
| Barva stínidla: | bílá |
| Barva svítidla: | saténová chromová |
| Materiál stínidla: | plast |
| Materiál svítidla: | Kov |
| Patice: | E27 |
| Styl svítidla: | Moderní |
| Typ svítidla: | Venkovní nástěnné svítidla |
| Vzdálenost od stěny (mm): | 85 |
| Výrobní společnost : | RABALUX CZ Svítidla s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Kaštanová 141/a CZ-617 00 Brno (Královka centrum) |
| E-mail : | infocz@rabalux.com |
