Svítidlo RABALUX 8184 Monaco venkovní závěsné svítidlo antická zlatá E27, 1x60W, IP43
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | venkovní, zahradní svítidla Rabalux |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 1.15 kg |
| EAN: | 5998250381848 |
| Barva: | antická zlatá |
| Výška (mm): | 350 mm |
| Krytí (IP): | IP43 |
| Barva stínidla: | vícebarevná |
| Barva svítidla: | antická zlatá |
| Materiál stínidla: | Sklo |
| Materiál svítidla: | Kov |
| Patice: | E27 |
| Průměr (mm): | 200 mm |
| Strana v katalogu: | 280 |
| Styl svítidla: | Klasické |
| Typ svítidla: | Venkovní závěsná svítidla |
| Vzdálenost od stropu (mm): | 930 |
| Výrobní společnost : | RABALUX CZ Svítidla s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Kaštanová 141/a CZ-617 00 Brno (Královka centrum) |
| E-mail : | infocz@rabalux.com |
