Svítidlo RABALUX 8190 Darius DARIUS_outdoor ceiling lamp
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | venkovní, zahradní svítidla Rabalux |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 1.95 kg |
| EAN: | 5998250381909 |
| Šířka (mm): | 290 mm |
| Výška (mm): | 290 mm |
| Krytí (IP): | IP54 |
| Barva stínidla: | bílá |
| Barva svítidla: | antická zlatá |
| Materiál stínidla: | plast |
| Materiál svítidla: | Kov |
| Patice: | E27 |
| Styl svítidla: | Mediteránní |
| Typ svítidla: | Venkovní stropní svítidla |
| Vzdálenost od stěny (mm): | 105 |
| Výrobní společnost : | RABALUX CZ Svítidla s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Kaštanová 141/a CZ-617 00 Brno (Královka centrum) |
| E-mail : | infocz@rabalux.com |
