Svítidlo RABALUX 8206 Velence, venkovní lampa, 40 cm 60W černá
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | venkovní, zahradní svítidla Rabalux |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 1.07 kg |
| EAN: | 5998250382067 |
| Barva: | Černá |
| Výška (mm): | 400 mm |
| Krytí (IP): | IP43 |
| Barva stínidla: | průhledná |
| Barva svítidla: | černá |
| Materiál stínidla: | Sklo |
| Materiál svítidla: | Kov |
| Patice: | E27 |
| Průměr (mm): | 210 mm |
| Strana v katalogu: | 301 |
| Styl svítidla: | Klasické |
| Typ svítidla: | Venkovní sloupky |
| Výrobní společnost : | RABALUX CZ Svítidla s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Kaštanová 141/a CZ-617 00 Brno (Královka centrum) |
| E-mail : | infocz@rabalux.com |
