Svítidlo RABALUX 8216 Velence, nástěnné svítidlo, venkovní, senzor, bílá
Venkovní nástěnné svítidlo s čidlem VELENCE 1xE27/60W/230V Rabalux 8216
Venkovní svítidlo s pohybovým senzorem.
Barva: bílá.
Senzor funguje až po setmění (>30 lux).
Maximální dosah senzoru: 8m.
Úhel záchytu senzoru: 120°.
Žárovka není součástí balení.
Parametry:
Materiál: kov; sklo
Barva: bílá
Patice: E27
Počet žárovek: 1
Žárovky součástí balení: NE
Max. příkon zdroje: 60 W
Funkce: Se senzorem
Výška: 360 mm
Délka: 230 mm
Stupeň krytí (IP): IP43
Napětí:230 V
Výrobce: Rabalux
Doplňkové parametry
| Kategorie: | venkovní, zahradní svítidla Rabalux |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.52 kg |
| EAN: | 5998250382166 |
| Barva: | Bílá |
| Výška (mm): | 360 mm |
| Krytí (IP): | IP43 |
| Barva stínidla: | průhledná |
| Barva svítidla: | bílá |
| Materiál stínidla: | Sklo |
| Materiál svítidla: | Kov |
| Patice: | E27 |
| Průměr (mm): | 210 mm |
| Strana v katalogu: | 298 |
| Styl svítidla: | Klasické |
| Typ svítidla: | Venkovní nástěnné svítidla |
| Vzdálenost od stěny (mm): | 230 |
| Výrobní společnost : | RABALUX CZ Svítidla s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Kaštanová 141/a CZ-617 00 Brno (Královka centrum) |
| E-mail : | infocz@rabalux.com |
