Svítidlo RABALUX 8366 SOLAR LED 1,2V/1x0,1W,nerez ocel
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | venkovní, zahradní svítidla Rabalux |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.04 kg |
| EAN: | 5998250383668 |
| Barva: | Nerezová ocel |
| Výška (mm): | 300 mm |
| Krytí (IP): | IP44 |
| Barva stínidla: | nerezová ocel |
| Barva svítidla: | saténová chromová |
| Materiál stínidla: | plast |
| Materiál svítidla: | Kov |
| Průměr (mm): | 45 mm |
| Příkon (W): | 0,1 W |
| Strana v katalogu: | 310 |
| Styl svítidla: | Moderní |
| Typ svítidla: | Solarní lampy |
| Výrobní společnost : | RABALUX CZ Svítidla s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Kaštanová 141/a CZ-617 00 Brno (Královka centrum) |
| E-mail : | infocz@rabalux.com |
