Svítidlo RABALUX 8409 E27 14W matná černá Roma, outdoor wall lamp, E27 14W IP44,
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | venkovní, zahradní svítidla Rabalux |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.61 kg |
| EAN: | 5998250384092 |
| Šířka (mm): | 318 mm |
| Výška (mm): | 100 mm |
| Krytí (IP): | IP44 |
| Barva stínidla: | bílá |
| Barva svítidla: | matná černá |
| Materiál stínidla: | kov/ plast |
| Materiál svítidla: | plast |
| Patice: | E27 |
| Strana v katalogu: | 313 |
| Styl svítidla: | Moderní |
| Typ svítidla: | Venkovní nástěnné svítidla |
| Vzdálenost od stěny (mm): | 90 |
| Výrobní společnost : | RABALUX CZ Svítidla s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Kaštanová 141/a CZ-617 00 Brno (Královka centrum) |
| E-mail : | infocz@rabalux.com |
