Svítidlo RABALUX 8800 SEVILLA, E27 MAX 11W, IP44, -K, -lm, saténová chromová
Venkovní nástěnné svítidlo s moderním vzhledem, snímačem pohybu, designem odolným proti UV záření a ochranou IP44 proti stříkající vodě a prachu. 20 cm vysoké a 17,2 cm široké svítidlo vyrobeno z plastu a kovu v barvě nerezavějící oceli lze použít se zdrojem světla s výkonem až 11 W, patice typu E27. Model je možné použít pouze s energeticky úsporným zdrojem světla! Při instalaci nezapomeňte, že svítidlo je schopno detekovat pohyb v 90 stupních ve vzdálenosti 2 až 8 metrů.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | RABALUX |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.56 kg |
| EAN: | 5998250388007 |
| Šířka (mm): | 165 mm |
| Výška (mm): | 210 mm |
| Krytí (IP): | IP44 |
| Barva svítidla: | saténová chromová |
| Materiál stínidla: | plast |
| Materiál svítidla: | Kov |
| Patice: | E27 |
| Styl svítidla: | Moderní |
| Typ svítidla: | Venkovní nástěnné svítidla |
| Vzdálenost od stěny (mm): | 90 |
| Výrobní společnost : | RABALUX CZ Svítidla s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Kaštanová 141/a CZ-617 00 Brno (Královka centrum) |
| E-mail : | infocz@rabalux.com |
